Termopil-bud sp. z o.o. ul. Roosevelta 33/3 64-920 Piła tel: 67 213 01 39  faks: 67 215 48 93 e-mail: biuro@termopil-bud.pl

 

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

Polityka prywatności

O firmie

 

Termopil-Bud Sp. z o. o. tworzą ludzie związani z pilskimi firmami: Termotech Sp. z o.o. oraz Pil-Building Sp. z o.o. Oba przedsiębiorstwa od wielu lat działają w branży budowlanej na terenie całego kraju, ciesząc się zaufaniem i dobrą opinią. Termopil-Bud Sp. z o.o. powołaliśmy w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie miasta Piła. Budujemy dla Was od 2006 roku. Do dzisiaj wybudowaliśmy ponad 600 mieszkań na terenie Piły, osiedle Koszykowa 7-15, Młynarska 13, 15, 17, Śniadeckich 132, 134, 136, "Apartamenty pod Dębem" przy ul. Jana Kasprowicza 5, 7, 9, ul. Wspólna oraz ul. Staromiejska (Buczka). Aktualnie kończymy dużą inwestycję przy ul. Młynarskiej - Promiennej (Zielona Dolina).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Toboła - Prezes Zarządu

 

Magister inżynier, absolwent Politechniki Poznańskiej. Po studiach rozpoczął pracę w Kombinacie Budowlanym w Pile. Kilka lat później został Wiceprezesem Inżynierskiej Spółdzielni Pracy „Innowacja”. Od 1991 roku jest Prezesem firmy Termotech Sp. z o.o., od lipca 2013 członek Zarządu Pil-buildingu Sp. z o. o. W 2002 roku ukończył kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Jest Wiceprezesem Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Członkiem Zarządu Stowarzyszenia PTPS. W życiu prywatnym pasjonuje się sportem, od wielu lat kibicuje pilskiej drużynie siatkarskiej PTPS Piła.

 

Ryszard Hoffmann - Wiceprezes Zarządu

 

Magister inżynier budownictwa. Swoją pasję do budownictwa realizuje już od wielu lat. Na początku ścieżki zawodowej związany był z Poznańskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego Nr 2. Pracował m. in. jako Kierownik Zespołu Budów w Czechach, w późniejszym okresie awansował na stanowisko Kierownika Rejonu Budowlanego w Pile. Jako Prezes Zarządu zdobył doświadczenie zarządzając takimi spółkami jak: Hochtief Polska

Sp. z o. o. Oddział Północ oraz  Pil-Buidling Sp. z o. o. Należy do Wielkopolskiej Izby Inżynierów i Techników Budownictwa. Prócz zamiłowania do budownictwa interesuje się sportem, turystyką oraz motoryzacją.