Termopil-bud sp. z o.o. ul. Roosevelta 33/3 64-920 Piła tel: 67 213 01 39  faks: 67 215 48 93 e-mail: biuro@termopil-bud.pl

 

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

Polityka prywatności

Aktualności:

15.04.2016

 

                      

Na rogu ul. Targowej i Równej już widać pierwsze efekty prac nad Nasza nową inwestycją. Rzuty mieszkań dostępne w folderze ul. Targowa - Równa seg. A

1/4
 

24.03.2016

 

                      

Wszystkich pragnących zamieszkać w centrum miasta Piły zachęcamy do zapoznania się z ofertą OSTATNICH mieszkań na Inwestycji „Przy Parku” ul. Buczka w Pile.Budowa dobiega końca z początkiem sierpnia 2016 roku rozpoczniemy Odbiory Lokali !

1/5
 

21.02.2016

 

                      

Nasza inwestycja przy ul. Młynarskiej –Równej - Promiennej w Pile powoli nabiera kształtów i dobiega końca.Kolejny raz postaramy się pozytywnie zaskoczyć naszych klientów terminami oddania budynków do użytkowania. Pozostały ostatnie mieszkania, wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!

Pomagamy w uzyskaniu najlepszych ofert bankowych ! ” ZAPRASZAMY !

1/4

01.02.2016

 

                      

Koniec MDM. Co dalej?

 

Wszystkie osoby, które planują kupić nowe mieszkanie z pomocą dopłaty MDM, muszą się pospieszyć. Pierwszym powodem jest szybko zmniejszająca się pula dostępnych środków, a drugim oficjalne zamknięcie programu Mieszkanie dla Młodych, które zgodnie z planem nastąpi 31 grudnia 2018 roku. Wszystko jednak wskazuje, że rzeczywisty koniec projektu nastąp jeszcze przed ogłoszoną datą.

Nowelizacja MDM sprawiła, że zasady programu zostały lepiej dopasowane do rzeczywistych potrzeb potencjalnych beneficjentów, przez co w szybkim tempie rośnie osób starających się o dofinansowanie w ramach MDM. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli rządu, zakończenie programu Mieszkanie dla Młodych nie jest równoznaczne z brakiem pomocy w poprawie warunków mieszkaniowych Polaków. Trwają prace nad Narodowym Programem Budowy Mieszkań, jednak na tę chwilę nie do końca wiadomo na czym ta forma wsparcia miałaby polegać.

Mówi się o utworzeniu kas oszczędnościowo-budowlanych oraz o pomysłach podobnych do zakończonej w 2012 roku Rodziny na swoim. Nie brakuje również głosów o potrzebie budowania tanich mieszkań czynszowych, ze stopniowym przenoszeniem własności na wynajmujących. Która z propozycji okaże się prawdziwa i co będzie oznaczać dla klientów rynku mieszkaniowego wyjaśni się już niebawem.

 

Dział Analiz DOPOZNANIA.PL

12.11.2015

 

                      

Informujemy że nasza firma rozpoczęła nową inwestycję w Poznaniu przy ul. Heweliusza, w otoczeniu zabytkowego parku w dzielnicy Grunwald.

Mieszkanie o pow. użytkowej 158 m2  w tym z antresolą, z przynależnym tarasem i windą w budynku.

 

Poniżej zdjęcia z wizualizacji budynku oraz projekt zewnętrzny i wewnętrzny. Zobacz także wizualizację 3D.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży tel. 67/213 01 39

oraz kom. 885760377.